top of page

Rekomendacje

O tym co ważne we współpracy ze mną było dla moich klientów i klientek:

 

„Zaufanie, którym byłam w stanie Cię obdarzyć. To, że absolutnie nie oceniasz, to sprawiło, że nie bałam/wstydziłam się nic Ci powiedzieć, co uważam za kluczowe w takiej terapii, wtedy ma ona naprawdę sens.”

 

„Bardzo długo, kilka lat zbierałam się na rozmowę z psychologiem. Od pierwszego spotkania z Agnieszką czułam się bardzo komfortowo i byłam w stanie rozmawiać na każdy temat. Co mnie bardzo cieszyło to to, że Agnieszka bardzo dobrze słucha i pamięta wiele szczegółów z poprzednich rozmów. Bardzo lubiłam to, że nigdy nie sugerowała mi co zrobić, a raczej pomagała mi znaleźć własne rozwiązanie.”

 

„Nie spodziewałam się, ze poczuję taką swobodę przy Tobie. Bałam się, że będę troszkę zblokowana, będę obawiać się całkiem otworzyć, że mogę próbować trochę oszukiwać. Było całkiem przeciwnie, właściwie od początku naszych spotkań nie miałam oporów do „pójścia za Tobą”."

 

„Zawsze zostałam wysłuchana i zrozumiana. Ani moje czyny, ani nawet czyny osób, które mnie raniły nie byly przez Ciebie oceniane, że raczej skupiałyśmy się na tym, co to we mnie wywołuje i jak sobie z tym radzić, niż szukałyśmy winowajcy.”

bottom of page